logotype
image1 image2 image3

Darmowe korepetycje z matematyki w TPD !

Zapraszamy na bezpłatne korepetycje z matematyki uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych oraz I-II szkół ponadpodstawowych. Zapisy przyjmujemy do 30 maja br. Początek zajęć przypada na wrzesień w roku szkolnym 2018/2019.

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu  rozpoczyna  innowacyjny projekt darmowych korepetycji matematycznych, które poprowadzi wykwalifikowany nauczyciel matematyki. Uczniowie pod czujnym okiem matematyka będą mogli zmierzyć się z materiałem obowiązującym na danym etapie edukacyjnym.  Zmierzenie się z Królową Nauk wciąż stanowi dla uczniów spore wyzwanie. Warto  więc postawić na dobre przygotowanie.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Szczegółowy harmonogram zajęć zostanie przygotowany w porozumieniu z prowadzącym po zebraniu odpowiedniej liczby chętnych. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia.   Zapisy i informacje w biurze TPD w Elblągu ul. 1 Maja 37, tel. 55 233 82 10. Zapraszamy też do kontaktu poprzez pocztę elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

2019  Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu  globbersthemes joomla template