logotype
image1 image2 image3

Dni otwarte projektów TPD 

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci zaprasza do uczestnictwa w „Dniach Otwartych Funduszy Europejskich”

W 2014 roku obchodzimy 10. rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Chcąc zachęcić Polaków do wspólnego świętowania, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju wraz z partnerami (m.in. Urzędami Marszałkowskimi, instytucjami wdrażającymi fundusze unijne, beneficjentami oraz Telewizją Polską) przeprowadzi szereg działań, które podsumują ostatnie 10 lat rozwoju naszego kraju i zaprezentują skalę zmian, jakie nastąpiły w Polsce dzięki obecności w UE i wykorzystaniu Funduszy Europejskich. 


W ramach akcji zaprezentowane zostaną także bieżące projekty TPD, polegające na prowadzeniu punktów przedszkolnych. W dniach od 5 do 9 maja zapraszamy na Dni Otwarte do niektórych placówek przedszkolnych prowadzonych w ramach projektów „Przedszkolandia”, Równe Szanse – Lepszy Start” i „Sukces zaczyna się w przedszkolu”, współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Przybyłych gości powitamy wesołymi piosenkami w wykonaniu naszych przedszkolaków. Następnie z Teatrem Narwal zabierzemy widzów w niesamowitą przygodę z bohaterami „Złotej Rybki”. Po spektaklu zaprosimy gości do punktu przedszkolnego, gdzie zaprezentujemy założenia projektu i opowiemy o pracy każdej placówki. Rodzice borykający się z problemami wychowawczymi i szkolnymi u swoich dzieci będą mogli skorzystać z bezpłatnych indywidualnych konsultacji u psychologa – po wcześniejszej rejestracji telefonicznej (55 2338210). Zgłoszenia na konsultacje przyjmowane są do 28 kwietnia w godz. 8-16. 

b_150_100_16777215_00_images_tab.jpg    

2020  Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu  globbersthemes joomla template